Zarządzanie łańcuchem dostaw

Seifert Polska, wykorzystując doświadczenie zdobyte na rynkach europejskich i 15 lat działalności w Polsce, zajmuje się projektowaniem i zarządzaniem łańcuchami dostaw od aspektów związanych z planowaniem po dostarczenie i odbiór towarów do miejsc docelowych.

 W ramach podejmowanych zleceń sterujemy łańcuchem dostaw w sposób kompleksowy – poprzez proces planowania, koordynowania i kontrolowania przepływu materiałów, części i wyrobów gotowych od dostawcy do finalnego odbiorcy. Sterujemy za Klienta strumieniami towarów, komunikacją, informacją oraz przepływami  finansowymi.

 Korzystając z usług Seifert Polska:

  • minimalizują Państwo koszt przepływu produktów i informacji, z jednoczesnym zachowaniem wysokiej jakości obsługi dostaw,
  • osiągają Państwo możliwie najkrótszy czasu realizacji zamówienia,
  • mają Państwo wpływ na optymalizację poziomu zapasów w skali łańcucha dostaw,
  • optymalizują Państwo koszty operacyjne,
  • są Państwo w stanie efektywniej zarządzać wydajnością produkcji i zapasami,
  • mogą Państwo na bieżąco monitorować aktualne położenie przemieszczającego się towaru przy jednoczesnym generowaniu niezbędnej dokumentacji.

 W procesie zarządzania łańcuchem dostaw Seifert Polska jest solidnym partnerem. Optymalizując wielostopniowe i powiązane ze sobą procesy dążymy osiągnięcia maksymalnej przejrzystości wszystkich przepływów. Nasze rozwiązania w tym zakresie każdorazowo dopasowujemy do potrzeb Klienta.

 Rozwiązania Seifert Polska w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw gwarantują Państwu szybki, bezpieczny i kompleksowy przepływ informacji i towarów. Naszym celem jest takie zintegrowanie, producentów, dostawców, magazynów, sklepów i finalnych odbiorców, które będzie odznaczało się wysoką efektywnością przy jednoczesnym zoptymalizowaniu kosztów.

 Zarządzanie łańcuchem dostaw stanowi dla naszych pracowników nie tylko codzienną pracę, ale przede wszystkim pasję oraz wyzwanie, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych partnerów biznesowych.