SEIFERT Polska Sp. z o.o.
Jagiellońska 88
Warszawa

tel.  +48 32 358 99 31
kom: +48 609 977 222

Magazyny w Warszawie

Stolica Polski – Warszawa jest największym polskim miastem pod względem ludności i powierzchni. Warszawa jest ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym na skalę europejską. Tutaj znajdują się siedziby Prezydenta, Sejmu i Senatu, Rady Ministrów, Narodowego Banku Polskiego oraz innych instytucji i władz centralnych. Ze względu na swoją funkcję, miasto nieprzeciętne i kluczowe w skali kraju. To tutaj firma Seifert Polska ulokowała swoje magazyny Warszawa.

Warszawa jest głównym węzłem transportowym Mazowsza. Usytuowanie stolicy w centrum kraju stanowi doskonałą bazę dla naszych klientów potrzebujących powierzchni magazynowych w tej części kraju. Obecnie przez miasto przebiegają 3 drogi ekspresowe, 6 dróg krajowych oraz 14 dróg wojewódzkich. Warszawski Węzeł Kolejowy jest kluczowym elementem infrastruktury kolejowej, zarówno w skali Polski, jak i europejskiej. Położenie na przecięciu międzynarodowych korytarzy transportowych, w połączeniu z obsługą bardzo gęsto zamieszkałego obszaru aglomeracji Warszawy, tworzy duże, różnorodne i przecinające się potoki transportowe. Międzynarodowe Lotnisko Chopina zlokalizowane jest zaledwie 10 km od ścisłego centrum miasta. Jest to największy port lotniczy w Polsce, składający się z 4 terminali pasażerskich, dworca towarowego i wojskowego portu lotniczego. Drugim lotniskiem dla Warszawy jest Modlin. Czynniki te wpływają na atrakcyjną lokalizację powierzchni magazynowych Mazowsze.

Naszym obecnym, jak i przyszłym partnerom oferujemy wynajem magazynów w Warszawie. Powierzchnie magazynowe Mazowsze cechuje bardzo dobra lokalizacja oraz profesjonale podejście firmy do wszystkich klientów.

Klikając w logo na mapie możesz wyznaczyć trasę ze swojej lokalizacji.