SEIFERT Polska Sp. z o.o.

tel. +48 32 358 99 31
kom: +48 609 977 222

Magazyny w Tychach

Tychy to miasto relatywnie młode, ale nowoczesne, które stale się rozwija. Realizowane są kolejne inwestycje, zostają wprowadzane innowacyjne rozwiązania, organizowane są prestiżowe imprezy. Tychy to miasto ludzi z pasją. Nie boją się nowych wyzwań i poszukują innowacyjnych rozwiązań. Magazyny Tychy zlokalizowane w mieście również zarządzane są przez ludzi kierujących się w życiu pasją do wykonywanej pracy i świadczonych usług.

Miasto cechuje się dobrą dostępnością komunikacyjną, związaną z usytuowaniem przy węźle drogowym: drogi ekspresowej S1: Dąbrowa Górnicza - Lotnisko Pyrzowice - Cieszyn, dróg krajowych nr 1: Gdańsk - Cieszyn, nr 44: Gliwice - Kraków, nr 86: Podwarpie – Tychy oraz linii kolejowej nr 139 o znaczeniu państwowym. W odległości 15 km od miasta biegnie autostrada A4 ze Zgorzelca przez Wrocław, Katowice do Krakowa, a w przyszłości trasa pobiegnie przez Rzeszów do granicy z Ukrainą.

Tychy leżą w sąsiedztwie portu rzecznego w Gliwicach. Za jego pośrednictwem dopłynąć można do zespołu portowego Szczecin - Świnoujście, uzyskując tym samym dostęp do Morza Bałtyckiego, a poprzez powiązania kanałami żeglugi śródlądowej w Niemczech - Łabą i Renem - do wielu portów Europy Zachodniej.

Te wiele innych powodów zadecydowało, że zdecydowaliśmy się stworzyć powierzchnie magazynowe w tym mieście. Magazyny Tychy, korzystając z szerokich możliwości infrastrukturalnych miasta, stanowią atrakcyjną lokalizację dla naszych Klientów.