Transport kruszyw

W celu stworzenia jeszcze bardziej kompleksowej oferty logistyczno - transportowej, dla naszych obecnych i przyszłych klientów uruchomiliśmy usługę transportu kruszyw na terenie całego kraju i za granicą. W tym zakresie świadczymy dla Państwa usługi przewozu:

  • kruszyw budowlanych i drogowych,
  • soli przemysłowej i drogowej,
  • nawozów,
  • wapna,
  • odpadów,
  • żużlu oraz popiołów.

Transport kruszyw realizowany jest nowoczesnym taborem, składającym się z ciągników siodłowych i naczep samowyładowczych typu wywrotka. Nasz sprzęt odznacza się wysoką funkcjonalnością, wytrzymałością i spełnia niezbędne normy dotyczące bezpieczeństwa.

Dzięki posiadanym przez Seifert Polska zasobom, na które składają się nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowana kadra pracowników, mogą mieć Państwo pewność, że zlecony nam transport dotrze do miejsca docelowego bezpiecznie i terminowo. Naszym Klientom zapewniamy najlepsze warunki dostaw w bardzo przystępnych cenach.

Firma Seifert Polska posiada wszelkie wymagane uprawnienia, niezbędne do wykonywania transportu kruszyw i materiałów, łącznie z zezwoleniem na przewóz odpadów z szerokim wachlarzem kodów. Mając na uwadze dobro naszych klientów i uwzględniając ich specyficzne wymagania, podejmujemy zarówno pojedyncze zlecenia, jak również przewozy, przy których angażujemy powyżej 35 zestawów dziennie.

Posiadane przez nas zasoby umożliwiają nam realizowanie transportu kruszyw także w ramach bardzo dużych inwestycji, wymagających przewozu większej ilości dziennych zestawów do dowolnych lokalizacji w kraju i za granicą.