Seifert Polska Sp. z o.o.
ul. Magazynowa 10
62-030 Luboń k.Poznania

tel.  +48 61 640 53 33
Fax: +48 61 640 5383

Magazyny w Poznaniu

Poznań należy do największych ośrodków gospodarczych w kraju. Stanowi ważne centrum przemysłu, handlu, logistyki i turystyki biznesowej. W stolicy wielkopolski zbiega się 5 dróg krajowych (w tym autostrada) oraz 4 drogi wojewódzkie. Poznański Węzeł Kolejowy, przez który przebiega 8 linii kolejowych, jest jednym z największych i najbardziej ruchliwych w kraju. Znajdujące się w mieście lotnisko obsłużyło w 2012 r. blisko 1,6 mln pasażerów.

Magazyn Seifert Polska usytuowany jest w miejscowości Luboń koło Poznania, w mieście intensywnie rozwijającym się, czego wyrazem jest wzmożenie aktywności gospodarczej, rozwój budownictwa mieszkaniowego, powstawanie nowych obiektów handlowych, rozbudowa infrastruktury komunalnej, jak również wzrost ilości podmiotów gospodarczych.

Nowoczesne powierzchnie magazynowe klasy A pod Poznaniem zajmują obszar 3,5 tysiąca m2. Magazyny Poznań wyposażone są w nowoczesny sprzęt, cztery rampy automatyczne oraz dodatkowe dwie rampy z zadaszeniem. Nasze powierzchnie magazynowe są ogrzewane automatycznie, posiadają niepylącą posadzkę oraz bardzo dobre oświetlenie. Maksymalny nacisk powierzchniowy to 5 t/m2, a maksymalna liczba palet wynosi 4 tysiące sztuk.

Naszym obecnym, jak i przyszłym partnerom oferujemy wynajem powierzchni magazynowych w bardzo dobrym położeniu. Magazyn usytuowany jest bezpośrednio przy autostradzie A2, na południe od miasta Poznań. Odległość od drogi szybkiego ruchu S5 wynosi 8km.

Magazyny Poznań posiadają również odpowiednią infrastrukturę. Można w nich stworzyć warunki idealne warunki do przechowywania nawet bardzo wymagających towarów. Nasze powierzchnie magazynowe w Poznaniu to gwarancja najwyższej jakości w zakresie magazynowania.

Wynajem magazynów Poznań stanowi dla naszych klientów potencjalną szansę na dalszy, dynamiczny rozwój. Każdego partnera traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać długofalową współpracę. Zadowolony klient jest dla nas priorytetem. Jakość w naszym rozumieniu to przede wszystkim życzliwi Państwu pracownicy Seifert Polska, których cechuje wiedza, profesjonalizm i chęć pomocy w rozwiązaniu każdego problemu. Zapraszamy do bezpośrednie kontaktu celem bliższego poznania oferty wynajmu magazynów Poznań.

Klikając w logo na mapie możesz wyznaczyć trasę ze swojej lokalizacji.