Seifert Polska Sp. z o. o.
ul. Kołobrzeska 24
07-401 Ostrołęka

tel:  +48 29 69 100 10
tel.  +48 32 358 99 31
Fax: +48 29 69 100 12

Tel kom.: +48 601 065 462

Ostrołęka liczy około 56 tys. mieszkańców. Miasto pełni rolę ośrodka administracyjnego i gospodarczego dla północno-wschodniego Mazowsza. Od południa graniczy z obszarem aglomeracji warszawskiej, dla której jest naturalnym zapleczem. Dogodna lokalizacja miasta jest doskonałym zapleczem do prowadzenia działań przeładunkowych w magazynach Ostrołęka.

Ostrołęka leży na skrzyżowaniu dróg z centrum i południa Polski na północny-wschód. Miasto ma bezpośrednie połączenie drogowe z Warszawą, Olsztynem i Białymstokiem, największymi miastami północno – wschodniej Polski, od których oddalona jest o ok. 120 km. Rozwojowi gospodarczemu miasta sprzyja fakt, że od 2007 r. obszar o powierzchni 86,1 ha w Ostrołęce-Wojciechowicach należy do Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W Ostrołęce zlokalizowany jest dział spedycji firmy Seifert Polska.

Powierzchnie magazynowe Seifert Polska w Ostrołęce to dobry wybór. Doskonała, centralna lokalizacja oraz położenie na przecięciu głównych szlaków komunikacyjnych Polski sprawiają, że magazyny Ostrołęka stanowią idealne miejsce na magazynowanie swoich dóbr oraz ich transport w obrębie innych lokalizacji w całej Polsce.

Magazyny Ostrołęka posiadają również odpowiednią infrastrukturę. Można w nich stworzyć warunki idealne warunki do przechowywania nawet bardzo wymagających towarów. Nasze powierzchnie magazynowe w Ostrołęce to gwarancja najwyższej jakości w zakresie magazynowania.

Klikając w logo na mapie możesz wyznaczyć trasę ze swojej lokalizacji.