Nasza grupa

Spółka Seifert Polska jest częścią Seifert Logistics Group. Od 1947 roku nasza firma rozwinęła się z regionalnego, a następnie wiodącego na rynku przedsiębiorstwa, w nowoczesnego usługodawcę w zakresie spedycji, logistyki i magazynowania.

Seifert Logistics Group jest przedsiębiorstwem o 70-letniej tradycji. Od dnia jej założenia aż po dzień dzisiejszy firma pozostała w rękach jednej rodziny związanej z transportem oraz logistyką, a jej najważniejszym celem jest zarówno maksymalne zadowolenie klienta, jak i należyte wykonanie powierzonych jej zadań.

Firma rozwija się bardzo intensywnie na rynku Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej. Szybki rozwój zaowocował powstaniem nowych filii w Niemczech, Czechach i w Polsce oraz rozszerzeniem działalności o spedycję kolejową i lotniczą. Nowatorska usługa naszej firmy  wiąże się z organizacją przewozu kolejowego i krajowego oraz lotniczego transportu lotniczego. Służymy fachową pomocą merytoryczną oraz doradztwem w zakresie logistyki kolejowej i lotniczej.

Grupa Seifert dysponuje powierzchnią magazynową rzędu 315 000 mkw. Powierzchnia ta wykorzystywana jest przez naszych stałych klientów do składowania, konfekcjonowania, a także dystrybucji – dla odbiorców indywidualnych.

Nasze magazyny w Polsce mieszczą się w Luboniu, Warszawie, Katowicach i Będzinie. Dysponujemy również potencjałem magazynowym w innych dużych miastach w Polsce, na styku głównych szlaków komunikacyjnych, zarówno drogowych, jak i kolejowych oraz lotniczych.