Seifert Polska Sp. z o.o.
ul. Kosztowska 21
41-409 Mysłowice

tel.  +48 32 358 99 10

tel.  +48 32 358 99 31

Magazyny w Mysłowicach

Mysłowice, prawie 75-tysięczne miasto, zgodnie z założoną strategią dąży do bycia atrakcyjnym miejscem zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia biznesu. Niewątpliwą zaletą jest jego położenie wśród największych miast Górnego Śląska i Zagłębia. Ważnym atutem Mysłowic jest niewielka odległość od dwóch międzynarodowych lotnisk: Portu Lotniczego Katowice – Pyrzowice oraz Portu Lotniczego Kraków – Balice, przy łączącej Mysłowice z Krakowem autostradzie A4.

Nasze centrum logistyczne otwarte w 2014 r. w Mysłowicach to nowoczesne powierzchnie magazynowe klasy A. Magazyny Mysłowice zajmują obszar ponad 6 tysięcy m2. Składowanie odbywa się na regałach oraz w tzw. systemie blokowym. Magazyny wyposażone są w nowoczesny sprzęt, wózki, dziewięć automatycznych ramp załadunkowych. Uwzględniamy również możliwość załadunku z poziomu ‘zero’ co gwarantuje sprawny przebieg wszystkich operacji. Powierzchnie magazynowe wyposażone są w instalację tryskaczową ESFR, ogrzewanie, niepylącą posadzkę oraz możliwość chłodzenia. Obciążenie ogniowe wynosi do 4000 MJ/m2, a maksymalny nacisk powierzchniowy to 6 t/m2.

Naszym obecnym, jak i przyszłym partnerom oferujemy wynajem powierzchni magazynowych wraz z pełną obsługą logistyczną. Istnieje również możliwość wynajmu magazynu z wydzieloną częścią biurową oraz zapleczem sanitarnym. Magazyny Mysłowice są ogrodzone oraz monitorowane przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Centrum logistyczne firmy Seifert Polska znajduje się przy drodze ekspresowej S1, 2 km od węzła transportowego łączącego drogi A4, E40 i S1.

Wynajem magazynów Mysłowice stanowi dla naszych klientów potencjalną szansę na dalszy, dynamiczny rozwój. Każdego partnera traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać długofalową współpracę. Zadowolony klient jest dla nas priorytetem. Jakość w naszym rozumieniu to przede wszystkim życzliwi Państwu pracownicy Seifert Polska, których cechuje wiedza, profesjonalizm i chęć pomocy w rozwiązaniu każdego problemu. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu celem bliższego poznania oferty wynajmu magazynów Mysłowice.

Klikając w logo na mapie możesz wyznaczyć trasę ze swojej lokalizacji.