Seifert Polska Sp. z o.o.
ul. Magazynowa 10
62-030 Luboń k.Poznania

tel.  +48 61 640 53 33
Fax: +48 61 640 5383

Magazyny w Wielkopolsce

Wielkopolska jest jednym z największych regionów Polski. Jej obszar jest porównywalny z Belgią, a liczba ludności przekracza liczbę obywateli niektórych państw członkowskich UE. To także jeden z najprężniej rozwijających się regionów w Polsce. O jego atrakcyjności decydują korzystne położenie, chłonny rynek, wysoki poziom rozwoju przemysłu oraz dobrze rozwinięte otoczenie biznesu. W tak dogodnym miejscu nie mogło zabraknąć naszych magazynów. Powierzchnie magazynowe Wielkopolska to znakomite miejsce do składowania i przeładunku towarów naszych partnerów biznesowych szukających lokalizacji w tej części Polski.

Znakomite usytuowanie Wielkopolski względem głównych europejskich szlaków tranzytowych było determinantem zlokalizowania w tym regionie powierzchni magazynowych firmy Seifert Polska. Wielkopolska leży w obszarze łączącym Europę Zachodnią z Rosją. Stanowi doskonałe miejsce etapowe dla inwestorów zagranicznych w kontaktach gospodarczych ze Wschodem. Czynnikami wspomagającymi atrakcyjność komunikacyjną są szybkie połączenia kolejowe z dużymi miastami kraju i Europy oraz obecność lotniska pasażerskiego w Poznaniu.

Będąca w trakcie budowy autostrada A2 stanie się główną osią komunikacyjną łączącą Wielkopolskę z państwami Unii Europejskiej, z centrum Polski, a także z państwami Europy Wschodniej. Obecnie istnieje około 5000 ha terenów atrakcyjnych dla inwestorów, znajdujących się w okolicach 14 węzłów autostradowych. To dodatkowe czynniki wpływające na znakomitą lokalizację powierzchni magazynowych na Wielkopolsce.

Magazyny w Wielkopolsce to przede wszystkim jakość. Każdego partnera traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać długofalową współpracę. Zadowolony klient jest dla nas priorytetem. Jakość w naszym rozumieniu to przede wszystkim życzliwi Państwu pracownicy Seifert Polska, których cechuje wiedza, profesjonalizm i chęć pomocy w rozwiązaniu każdego problemu. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu celem bliższego poznania oferty wynajmu magazynów na terenie Wielkopolski.

Klikając w logo na mapie możesz wyznaczyć trasę ze swojej lokalizacji.