Magazyny Seifert Tychy

Seifert Polska Sp. z o.o.

tel.  +48 32 358 99 10
tel.  +48 32 358 99 31
fax. +48 32 358 99 82

kom: +48 609 977 222

 

Nie bez powodu o Tychach mawia się, iż jest to miejsce idealne dla inwestorów. Dogodne położenie w centrum Aglomeracji Śląskiej sprawia, że miasto to przyciąga mnóstwo firm i jest atrakcyjne dla mieszkańców. Tychy to także miasto, które posiada świetnie rozwiniętą infrastrukturę techniczną, dzięki czemu miasto rozwija się bardzo dynamicznie przyciągając inwestorów i inwestycje z całego świata.

 

Wykorzystując olbrzymi potencjał i możliwości jakie miasto daje rozmaitym firmom, o różnorodnej specyfikacji, nasza zainwestowała tu w budowę magazynów w Tychach. Szybko okazało się, iż magazyny Tychy to strzał w dziesiątkę. Dziś możemy powiedzieć, iż inwestycja ta nie mogła nie powieść się w miejscu o tak znakomitym usytuowaniu. Dzięki temu możemy dziś udostępniać naszym klientom powierzchnie magazynowe, które służą rozmaitym celom i firmom.

 

Co sprawia, że tak dużo firm chętnie korzysta z naszych magazynów w Tychach? Z całą pewnością powodów jest przynajmniej kilkanaście. Jednak jako najważniejsze wymienić można idealne wręcz położenie miasta, czy sprzyjanie władz miasta inwestycjom firm z różnych sektorów gospodarki, w tym i firmom zagranicznym. Już wielu przedsiębiorców rozwijających swój biznes na Śląsku przekonało się, że warto mieć magazyny w Tychach. Doceniają oni fakt, iż jest to jedno z większych miast Aglomeracji Śląskiej, w dodatku leżące w samym jej centrum. Stąd w prosty sposób można dotrzeć do ważnych europejskich stolic, w tym Berlina, Pragi, Wiednia, Budapesztu, Bratysławy, czy Warszawy, co spowodowane jest faktem, iż Tychy położone są na skrzyżowaniu kilku bardzo ważnych szlaków komunikacyjnych, które łączą te właśnie stolice ze sobą, a dodatkowo Kraków i Wrocław. Przez miasto przebiegają zarówno krajowe, jak i międzynarodowe trasy – dla wygody zarówno mieszkańców, jak i kierowców przebiegają one przez Tychy w formie licznych obwodnic, które posiadają liczne zjazdy zarówno do centrum, jak i do licznych w tym rejonie kompleksów przemysłowych. Na atrakcyjność miasta dodatkowo wpływa bliskość aż dwóch międzynarodowych lotnisk. Jedno to Katowice-Pyrzowice, drugie to Kraków – Balice. Dzięki temu Tychy zapewniają nie tylko transport drogowy, ale i lotniczy. Koniecznie należy wspomnieć w tym miejscu także o transporcie kolejowym oraz wodnym. Przez Tychy przebiega linia kolejowa, która łączy główne szlaki w kraju oraz szalki międzynarodowe. Dodatkowym atutem miasta jest bliskość szerokotorowej linii kolejowej (Sławków), która dostosowana jest do potrzeb i warunków jakie panują na Wschodzie. Linia ta łączy Górny Śląsk z Dalekim Wschodem, dzięki czemu Azja stoi przed tą częścią Europy i Polski otworem. Z kolei w przypadku transportu wodnego, dzięki niedalekiemu usytuowaniu portu rzecznego w Gliwicach, istnieje możliwość by dopłynąć z Górnego Śląska aż do zespołu portowego Szczecin – Świnoujście, dzięki czemu zakładając firmę w Tychach istnieje możliwość uzyskać dostęp aż do… Morza Bałtyckiego, skąd z kolei nawiązać można kontakty z portami w Europie Zachodniej.