Magazyny Seifert Śląsk

Seifert Polska Sp. z o.o.

tel.  +48 32 358 99 10
tel.  +48 32 358 99 31
fax. +48 32 358 99 82

kom: +48 609 977 222

Wizytówką mieszkańców Śląska jest etos pracy. To tutaj ludzie od pokoleń przyjeżdżają, aby podjąć pracę w przemyśle, wśród nowych technologii i w przyjaznym rodzinie środowisku. Również Seifert Polska, poprzez magazyny na Śląsku, wpisuje się w rytm życia tego regionu.

Województwo śląskie to jeden z najsilniejszych gospodarczo i demograficznie regionów w Polsce. Ponad trzy miliony osób w wieku produkcyjnym i tysiące studentów zapewnia ogromne i różnorodne zasoby pracy oraz wielkość i chłonność rynku. Te czynniki niewątpliwie wpływają na atrakcyjność oferowanych przez nas powierzchni magazynowych.

Zainwestowaliśmy w nowoczesne centrum logistyczne na Śląsku, gdyż dla naszych Klientów nie bez znaczenia jest bliskość sieci dróg ekspresowych i autostrad oraz graniczenie z takimi państwami jak Czechy i Słowacja. Euroterminal w Sławkowie (kolej szerokotorowa) zapewnia bezpośredni dostęp do wielu rynków zbytu. Lotnisko Katowice w Pyrzowicach jest z kolei liderem ruchu cargo w kraju wśród lotnisk regionalnych. Magazyny Śląsk to kilka dogodnych lokalizacji na terenie województwa, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych partnerów biznesowych.

Największy zurbanizowany obszar w Europie środkowo-wschodniej, jakim jest Śląsk, stanowi doskonały punkt logistyczny dla naszych partnerów biznesowych. Powierzchnie magazynowe, którymi dysponujemy, są położone nie tylko w doskonałej lokalizacji na terenie Polski, ale również w stosunku do reszty Europy. W promieniu 600 km od Katowic znajduje się sześć europejskich stolic: Warszawa, Berlin, Praga, Budapeszt, Wiedeń i Bratysława. Wszystkie te czynniki jednoznacznie świadczą o atrakcyjnym położeniu naszych magazynów w tej części kraju.

Wynajem magazynów Śląsk stanowi dla naszych klientów potencjalną szansę na dalszy, dynamiczny rozwój. Magazyny w województwie Śląskim to przede wszystkim jakość. Każdego partnera traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać długofalową współpracę. Zadowolony klient jest dla nas priorytetem. Jakość w naszym rozumieniu to przede wszystkim życzliwi Państwu pracownicy Seifert Polska, których cechuje wiedza, profesjonalizm i chęć pomocy w rozwiązaniu każdego problemu. Zapraszamy do bezpośrednie kontaktu celem bliższego poznania oferty wynajmu magazynów na Śląsku.