Magazyny przy autostradzie

Magazyny Seifert Polska ulokowane są w strategicznych lokalizacjach na terenie całego kraju. Powierzchnie magazynowe, którymi dysponujemy, są atrakcyjnie położone i uwzględniają kluczowe węzły i połączenia komunikacyjne, w szczególności drogowe. Centrum logistyczne firmy Seifert Polska znajduje się przy drodze ekspresowej S1, 2 km od węzła transportowego łączącego drogi A4, E40 i S1.

Magazyny przy autostradzie, którymi dysponujemy, to lokalizacje takie jak Katowice, Będzin, Luboń k. Poznania czy Mysłowice. Oferujemy wynajem powierzchni magazynowych w bardzo dobrym położeniu geograficznym i strategicznym, uwzględniając kluczowe połączenia transportu drogowego w Polsce.

Nasze magazyny przy autostradzie to także te ulokowane bezpośrednio przy autostradzie A2, na południe od miasta Poznań, gdzie odległość od drogi szybkiego ruchu S5 wynosi 8km. Będąca w trakcie budowy autostrada A2 stanie się wkrótce główną osią komunikacyjną łączącą Wielkopolskę z państwami Unii Europejskiej, a także z centrum Polski oraz z państwami Europy Wschodniej.

Z kolei nasze magazyny w Mysłowicach i Katowicach znajdują się przy drodze ekspresowej S1, 2 km od węzła transportowego łączącego drogi A4, E40 i S1.

Fakt, że Seifert Polska ulokowała swoje magazyny przy autostradach i kluczowych węzłach drogowych zapewnia idealne warunki dla krajowej i międzynarodowej dystrybucji oraz gwarantuje sprawne, terminowe i kompleksowe realizowanie usług dla naszych Klientów.