SEIFERT Polska Sp. z o.o.
ul. Łubinowa 4
03-878 Warszawa

tel.  +48 32 358 99 31
kom: +48 609 977 222

Powierzchnie magazynowe Mazowsze

Dlaczego magazyny Mazowsze? Województwo mazowieckie należy do najbardziej zróżnicowanych wewnętrznie województw w kraju. Tworzą je: aglomeracja warszawska, której sercem jest stolica Polski – Warszawa, pełniąca nie tylko dominującą rolę społeczno – gospodarczą, lecz także funkcję ważnego dla Europy węzła transportowego; oraz pozostała część województwa, charakteryzująca się wskaźnikami rozwoju ekonomicznego poniżej średniej krajowej. Dzięki swojej różnorodności województwo jest idealnym obszarem dla lokalizacji powierzchni magazynowych firmy Seifert Polska.

Mazowsze jest zdecydowanym liderem gospodarczym w kraju. Zajmuje pierwsze miejsce pod względem dynamiki rozwoju ekonomicznego. Jest też jednym z najbardziej atrakcyjnych województw Polski, dzięki czemu przyciąga najwięcej inwestycji zagranicznych. Jest to region o największej chłonności rynku zbytu, bardzo wysokiej aktywności wobec inwestorów, bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze gospodarczej i społecznej oraz ciągle poprawiającej się dostępności komunikacyjnej. Te i wiele innych czynników sprawiają, że powierzchnie magazynowe Mazowsze stanowią idealny punkt składowania dla partnerów biznesowych Seifert Polska.

Mazowsze znajduje się w pierwszej trójce najbardziej atrakcyjnych do inwestowania województw, co stanowi kolejny czynnik dla lokalizacji magazynów w województwie mazowieckim. Atuty inwestycyjne Mazowsza dostrzegło już wielu inwestorów zagranicznych, którzy rozwijają się przede wszystkim w takich sektorach jak: IT, elektroniczny, motoryzacyjny, chemiczny, biotechnologia. W ostatnich latach można zauważyć również zainteresowanie inwestorów związanych z odnawialnymi źródłami energii.

Magazyny w województwie mazowieckim to przede wszystkim jakość. Każdego partnera traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać długofalową współpracę. Zadowolony klient jest dla nas priorytetem. Jakość w naszym rozumieniu to przede wszystkim życzliwi Państwu pracownicy Seifert Polska, których cechuje wiedza, profesjonalizm i chęć pomocy w rozwiązaniu każdego problemu. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu celem bliższego poznania oferty wynajmu magazynów na terenie Mazowsza.