SEIFERT Polska Sp. z o.o.

tel.  +48 32 358 99 31
kom: +48 609 977 222

Magazyny w Krakowie

Kraków jest jednym z najstarszych miast Polski, o ponad tysiącletniej historii. Dawna stolica Polski, miasto koronacyjne oraz nekropolia królów Polski jest drugim co do liczebności mieszkańców oraz powierzchni miastem w kraju. Miasto pełni funkcję centrum administracyjnego, kulturalnego, edukacyjnego, naukowego, gospodarczego, usługowego i turystycznego. Kraków jest drugim, po Warszawie, największym w kraju rynkiem nowoczesnej powierzchni biurowej, a także jednym z kluczowych węzłów drogowych i kolejowych w Polsce. Nie tylko historia i wspaniałe zabytki, ale przede wszystkim dogodna lokalizacja świadczą o atrakcyjności naszych magazynów w Krakowie.

Kraków jest bez wątpienia węzłem transportowym, co dodatkowo wpływa na atrakcyjność magazynów zlokalizowanych w tym miejscu. Przez miasto przechodzą drogi krajowe i europejskie, a w relacji wschód-zachód, południowym obejściem miasta, przebiega autostrada A4. Co więcej przez Wisłę w Krakowie przebiega Droga Wodna Górnej Wisły – śródlądowy szlak żeglugowy.

O dogodnym położeniu magazynów Kraków świadczy również fakt, że miasto jest jednym z większych w Polsce węzłów kolejowych. Ponadto w Balicach pod Krakowem znajduje się drugi co do wielkości polski port lotniczy o znaczeniu międzynarodowym.

Magazyny Kraków proponowane pod wynajem naszym Klientom to nowoczesne obiekty w doskonałej lokalizacji, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających partnerów biznesowych.

Powierzchnie magazynowe w Krakowie posiadają również odpowiednią infrastrukturę. Można w nich stworzyć warunki idealne warunki do przechowywania nawet bardzo wymagających towarów. Magazyny Kraków oferowane przez Seifert Polska to gwarancja najwyższej jakości w zakresie magazynowania

Wynajem magazynów Kraków stanowi dla naszych klientów potencjalną szansę na dalszy, dynamiczny rozwój. Każdego partnera traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać długofalową współpracę. Zadowolony klient jest dla nas priorytetem. Jakość w naszym rozumieniu to przede wszystkim życzliwi Państwu pracownicy Seifert Polska, których cechuje wiedza, profesjonalizm i chęć pomocy w rozwiązaniu każdego problemu. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu celem bliższego poznania oferty wynajmu magazynów Kraków.