Seifert Polska Sp. z o.o.

tel.  +48 32 358 99 10
tel.  +48 32 358 99 31
fax. +48 32 358 99 82

kom: +48 609 977 222

Magazyn w Katowicach

Katowice to nie tylko stolica Województwa Śląskiego, ale przede wszystkim serce aglomeracji. Kiedyś kojarzone głównie z przemysłem ciężkim, dziś to miasto na wskroś europejskie, gdzie nowoczesność przeplata się z umiłowaniem tradycji. Miasto dysponuje znaczącym kapitałem rozwojowym praktycznie w każdej dziedzinie. Również firma Seifert Polska postanowiła zainwestować w magazyny w mieście Katowice.

Katowice znajdują się na skrzyżowaniu szeregu drogowych szlaków komunikacyjnych. Przez miasto przebiegają między innymi trasy europejskie łączące północ z południem Europy, jak również wschód z zachodem. Bliskość przebiegających przez miasto autostrad stanowi ważny czynnik usytuowania powierzchni magazynowych w Katowicach.

Stolica województwa stanowi jeden z największych węzłów komunikacji kolejowej w Polsce, zarówno jeśli chodzi o przewozy pasażerskie, jak i towarowe. Co ważne, w kolejowym transporcie towarowym, ze względu na położenie Katowic, dużą rolę odgrywają przewozy tranzytowe oraz międzynarodowe. Magazyny Katowice stanowią doskonałą alternatywę dla naszych partnerów biznesowych działających nie tylko na terenie kraju, ale i poza granicami.

W odległości około 30 km na północ od centrum Katowic znajduje się międzynarodowy port lotniczy Katowice – Pyrzowice. Port posiada dwa terminale pasażerskie oraz jeden terminal cargo. W odległości do 100 km od stolicy Śląska znajdują się jeszcze dwa międzynarodowe porty lotnicze: port lotniczy Ostrawa oraz Kraków Airport. Te jak i wiele dodatkowych czynników związanych z infrastrukturą Katowic sprawiają, że nasze powierzchnie magazynowe na Śląsku są atrakcyjne dla wielu firm szukających partnera w tej części kraju.

Wynajem magazynów Katowice stanowi dla naszych klientów potencjalną szansę na dalszy, dynamiczny rozwój. Każdego partnera traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać długofalową współpracę. Zadowolony klient jest dla nas priorytetem. Jakość w naszym rozumieniu to przede wszystkim życzliwi Państwu pracownicy Seifert Polska, których cechuje wiedza, profesjonalizm i chęć pomocy w rozwiązaniu każdego problemu. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu celem bliższego poznania oferty wynajmu magazynów Katowice.

Klikając w logo na mapie możesz wyznaczyć trasę ze swojej lokalizacji.