Seifert Polska Sp. z o.o.
ul. Paryska 2
42 - 500 Będzin

Tel.kom.: +48 697 632 565, +48 691 751 451
tel.  +48 32 358 99 31
tel.  +48 32 358 99 10

Magazyny w Będzinie

Będzin to 60-tysięczne miasto we wschodniej części województwa śląskiego, na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jest ważnym ośrodkiem przemysłowym i handlowym. Miasto posiada bardzo dobre połączenie z resztą kraju, co było jednym z głównych czynników wpływających na inwestycję naszej firmy w powierzchnie magazynowe na Śląsku.

Będzin leży na przecięciu ważnych tras szybkiego ruchu: z Wrocławia do Krakowa i z Katowic do Warszawy. Ogromnymi atutami są bliskość Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice – Pyrzowice oraz szerokotorowego terminalu kolejowego w Sławkowie. Idealne warunki komunikacyjne, położenie na obrzeżach konurbacji śląskiej przy jednoczesnym bogactwie kulturowym, to wymarzona podstawa do rozwijania biznesu.

Magazyny Seifert Polska w Będzinie znajdują się w bardzo dogodnym połączeniu komunikacyjnym. Bliskość stolicy Górnego Śląska - zaledwie 20 km oraz 4 km od drogi szybkiego ruchu Katowice – Warszawa sprawiają, że powierzchnie magazynowe Będzin są atrakcyjnym miejscem zapewniającym ogromne możliwości logistyczne i szybką dystrybucję towaru dla naszych partnerów.

Magazyny Będzin to 8 tysięcy m2 powierzchni, z czego 2,5 tysiąca m2 stanowi powierzchnię wolną do wynajęcia. Nowoczesny sprzęt przeładunkowy, bramy dokujące i pomosty załadunkowe, płaskie podjazdy, wytrzymałość powierzchniowa 5 t/m2, ogrzewanie to tylko niektóre z atutów obiektu. Istnieje również możliwość adaptacji dodatkowych pomieszczeń.

Naszym partnerom biznesowym oferujemy usługi na wysokim poziomie. Magazyny Będzin stanowią doskonałe miejsce przeładunkowe w centrum nowoczesnej Europy.

Klikając w logo na mapie możesz wyznaczyć trasę ze swojej lokalizacji.

Będzin – magazyny Śląsk