Fotorelacja z uczestnictwa Seifert Polska w Poland Business Run 2017 gotowa

Monika, Ola, Matthias, Wojtek i Andrzej reprezentowali nas w Katowicach. Andrzej, Piotr, Michał, Andrzej i Rafał, biegli w sztafecie poznańskiej.

Więcej...

Kolejny rok partnerstwa Seifert Polska z Wyższą Szkołą Logistyki

W roku akademickim 2017/2018 Seifert Polska kontynuuje współpracę z Wyższą Szkoła Logistyki w Poznaniu w ramach 6-semestralnych dualnych studiów niestacjonarnych, na kierunku logistyka. Na postawie podpisanej Umowy o współpracy, studenci obok zajęć teoretycznych na uczelni, odbywają także staż w wybranym oddziale Seifert Polska

Więcej...

Ponowny sukces Seifert Polska w branży motoryzacyjnej

Seifert Polska ponownie wygrał przetarg na realizację zleceń Klienta z branży automotive. Jest to kolejny duży projekt, stanowiący wyzwanie dla całego zespołu. Nowy Klient reprezentuje koncern, będący dostawcą dla branży OEM. Możliwości efektywnego zarządzania logistyką i magazynowaniem w Seifert Polska zapewnią profesjonalną obsługę Klienta i doboru oferty do jego potrzeb

Więcej...

Seifert Polska w biegu charytatywnym Poland Business Run 2017

Już 3 września br. w 8 miastach w Polsce odbędzie się kolejna edycja największego charytatywnego biegu Poland Business Run. Seifert Polska także bierze udział w tym przedsięwzięciu

Więcej...

Dołącz do Seifert Polska!

Seifert Polska ponownie wygrał przetarg na realizację zleceń Klienta z branży automotive. Jest to kolejny duży projekt, stanowiący wyzwanie dla całego zespołu. Nowy Klient reprezentuje koncern, będący dostawcą dla branży OEM. Możliwości efektywnego zarządzania logistyką i magazynowaniem w Seifert Polska zapewnią profesjonalną obsługę Klienta i doboru oferty do jego potrzeb

Więcej...

Seifert Polska dla branży automotive

Seifert Polska wygrał kolejny przetarg na obsługę branży motoryzacyjnej. Będą to następne trzy duże realizacje dla firmy. Doceniono know  how, wysokie kompetencje i kompleksową obsługę dopasowaną do indywidualnych wymagań Klienta.

Więcej...

Akademia Młodego Logistyka

W Seifert Polska realizowany jest projekt Akademii Młodego Logistyka. To inicjatywy dedykowane uczniom, studentom oraz absolwentom wchodzącym na rynek pracy i ukierunkowanym na branżę TSL.

Więcej...

Nowy Manager Działu Międzynarodowego SLG

Nastąpiły zmiany w strukturze organizacyjnej SEIFERT LOGISTICS GROUP. Stanowisko Managera Działu Międzynarodowego w centrali SLG w Ulm objął Pan ARNOLD KÜLPER.

Więcej...

Seifert Polska w mediach

W lipcu br. w prasie branżowej, na łamach magazynu TOP LOGISTYK oraz w portalu e-transport.pl ukazały się wypowiedzi eksperckie
Pana Jana Brachmanna, Prezesa Zarządu Seifert Polska Sp. z o.o.

Więcej...

Nowe rozwiązania informatyczne w Seifert Polska

W Seifert Polska trwają prace koncepcyjne nad wdrożeniem nowego systemu informatycznego. Będzie szybciej, sprawniej i wydajniej. To duża inwestycja i kolejny krok w kierunku unowocześniania  rozwiązań służących do codziennej pracy.

Więcej...

Seifert Polska na spotkaniu BVL

Za nami coroczne, regionalne spotkanie stowarzyszenia logistycznego BVL, w którym udział wzięli reprezentanci firm przemysłowych, handlowych i logistycznych z Europy. W spotkaniu uczestniczył również Jan Brachmann, Prezes polskiego oddziału BVL oraz Prezes Seifert Polska.

Więcej...

Nowe stanowisko w Seifert Polska

Od 1 lipca Pan Szymon Szczepanik będzie pełnił funkcję Dyrektora Logistyki. Rozwój pracowników to rozwój całej firmy! Gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Więcej...

Integrowaliśmy się!

Pracownicy oddziałów Seifert Polska świętowali 70-lecie istnienia Grupy Seifert. Spotkanie integracyjne odbyło się 3 czerwca na Śląsku, gdzie mieści się siedziba naszej firmy.

Więcej...

Rynek magazynów na wysokich obrotach

Dobra koniunktura gospodarcza, rosnące inwestycje, rozwój infrastruktury drogowej, wzrost konsumpcji czy dynamika branży e-commerce, to elementy które powodują, że zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe stale rośnie. Bez wątpienia to jeden z najlepszych momentów dla rynku usług magazynowych.

Więcej...

Seifert Polska w mediach

Czy Nowy Jedwabny Szlak zwiększy przewozy kolejowe z Chin do Europy kosztem morskich? Odpowiedź znajdziecie Państwo w najnowszym wydaniu magazynu Polska Gazeta Transportowa. A w niej wypowiedź Jana Brachmanna, Prezesa Seifert Polska. Przyjemnej lektury.

Więcej...

Pracownicy pobiegli w Survival Race

Pracownicy poznańskiego oddziału Seifert Polska wzięli udział w największym w Polsce biegu miejskim z przeszkodami.

Więcej...

SLG na targach w Monachium

Seifert Logistics Group był jednym z wystawców podczas międzynarodowych targów Transport Logistic, które odbyły się w dniach 9-12 maja w Monachium. To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży logistycznej, na którym spotykają się jej najwięksi przedstawiciele niemal z całego świata.

Więcej...

Pomysły Pracownicze – najlepsi wyróżnieni

Za nami kolejna tura konkursu na najlepszy Pomysł Pracowniczy. Inicjatywa kierowana jest do pracowników, którzy wiedzą jak usprawnić funkcjonowanie firmy w różnych obszarach, poprawić efektywność i bezpieczeństwo lub wprowadzić oszczędności. Najciekawsze pomysły zostały nagrodzone.

Więcej...

Seifert Polska partnerem konkursu IKAR JAKOŚCI

Seifert Polska został partnerem ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu zarządzania – IKAR JAKOŚCI im. Prof. Romualda Kolmana. Na autorów najciekawszych prac dotyczących branży TSL czekają nagrody.

Więcej...

Dzień Logistyki z BVL

Za nami Dzień Logistyki, w który zaangażował się także polski oddział stowarzyszenia BVL. To wydarzenie, które zabiera wszystkich zainteresowanych za kulisy procesów logistycznych w różnych firmach. Młodzi ludzie mieli okazję przekonać się jak wyglądają poszczególne etapy pracy w terminalu firmy PCC w Kutnie.

Więcej...