Seifert Polska na spotkaniu BVL

Za nami coroczne, regionalne spotkanie stowarzyszenia logistycznego BVL, w którym udział wzięli reprezentanci firm przemysłowych, handlowych i logistycznych z Europy. W spotkaniu uczestniczył również Jan Brachmann, Prezes polskiego oddziału BVL oraz Prezes Seifert Polska.

Więcej...

Nowe stanowisko w Seifert Polska

Od 1 lipca Pan Szymon Szczepanik będzie pełnił funkcję Dyrektora Logistyki. Rozwój pracowników to rozwój całej firmy! Gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Więcej...

Integrowaliśmy się!

Pracownicy oddziałów Seifert Polska świętowali 70-lecie istnienia Grupy Seifert. Spotkanie integracyjne odbyło się 3 czerwca na Śląsku, gdzie mieści się siedziba naszej firmy.

Więcej...

Rynek magazynów na wysokich obrotach

Dobra koniunktura gospodarcza, rosnące inwestycje, rozwój infrastruktury drogowej, wzrost konsumpcji czy dynamika branży e-commerce, to elementy które powodują, że zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe stale rośnie. Bez wątpienia to jeden z najlepszych momentów dla rynku usług magazynowych.

Więcej...

Seifert Polska w mediach

Czy Nowy Jedwabny Szlak zwiększy przewozy kolejowe z Chin do Europy kosztem morskich? Odpowiedź znajdziecie Państwo w najnowszym wydaniu magazynu Polska Gazeta Transportowa. A w niej wypowiedź Jana Brachmanna, Prezesa Seifert Polska. Przyjemnej lektury.

Więcej...

Pracownicy pobiegli w Survival Race

Pracownicy poznańskiego oddziału Seifert Polska wzięli udział w największym w Polsce biegu miejskim z przeszkodami.

Więcej...

SLG na targach w Monachium

Seifert Logistics Group był jednym z wystawców podczas międzynarodowych targów Transport Logistic, które odbyły się w dniach 9-12 maja w Monachium. To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży logistycznej, na którym spotykają się jej najwięksi przedstawiciele niemal z całego świata.

Więcej...

Pomysły Pracownicze – najlepsi wyróżnieni

Za nami kolejna tura konkursu na najlepszy Pomysł Pracowniczy. Inicjatywa kierowana jest do pracowników, którzy wiedzą jak usprawnić funkcjonowanie firmy w różnych obszarach, poprawić efektywność i bezpieczeństwo lub wprowadzić oszczędności. Najciekawsze pomysły zostały nagrodzone.

Więcej...

Seifert Polska partnerem konkursu IKAR JAKOŚCI

Seifert Polska został partnerem ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu zarządzania – IKAR JAKOŚCI im. Prof. Romualda Kolmana. Na autorów najciekawszych prac dotyczących branży TSL czekają nagrody.

Więcej...

Dzień Logistyki z BVL

Za nami Dzień Logistyki, w który zaangażował się także polski oddział stowarzyszenia BVL. To wydarzenie, które zabiera wszystkich zainteresowanych za kulisy procesów logistycznych w różnych firmach. Młodzi ludzie mieli okazję przekonać się jak wyglądają poszczególne etapy pracy w terminalu firmy PCC w Kutnie.

Więcej...

Dzień Przedsiębiorczości w Seifert Polska

Na czym polega praca spedytora? Jak wygląda praca w magazynie? Jakie kwalifikacje trzeba posiadać? O tym przekonali się uczniowie szkoły ponadgimnazjalnej z Rudy Śląskiej, którzy 26 kwietnia gościli w siedzibie Seifert Polska. Wizyta odbyła się w ramach Dnia Przedsiębiorczości. Młodzi ludzie poznali kulisy pracy w branży TSL i mogli zweryfikować swoje plany zawodowe.

Więcej...

„Logistyka wyznacza drogę”

Jak wyglądają procesy logistyczne i zarządzanie łańcuchem dostaw od środka? Będzie się można o tym przekonać już 27 kwietnia podczas Dnia Logistyki. Firmy sektora przemysłowego czy handlowego zabiorą wszystkich chętnych za kulisy operacji logistycznych.

Więcej...

Za nami 33. Logistik Dialog 2017

Orientacja na klienta, dynamizm i przywództwo to główne hasła towarzyszące tegorocznemu forum logistycznemu zorganizowanemu przez BVL. 33. Logistik Dialog 2017 odbył się w dniach 6-7 kwietnia w Wiedniu. Seifert Logistics Group był jednym z wystawców.

Więcej...

Seifert Polska na III Europejskim Kongresie Jakości

Seifert Polska brał udział w III Europejskim Kongresie Jakości, w czasie którego wręczone zostały Certyfikaty JAKOŚĆ ROKU®. To prestiżowe wyróżnienie, które nasza firma zdobyła w kategorii usługa.

Więcej...

Seifert Polska na targach branży budowlanej

Seifert Polska odwiedził Targi Branży Budowlanej i Kamieniarskiej Tarbud 2017, gdzie producenci i dostawcy prezentowali najnowsze produkty i rozwiązania. Nasza firma od wielu lat jest partnerem logistycznym branży. Wydarzenie odbywało się w dniach 24-26 marca we wrocławskiej Hali Stulecia.

Więcej...

Seifert Logistics Group wystawcą na międzynarodowych targach

Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń w branży logistycznej – Międzynarodowe Targi LogiMAT 2017. To przegląd pojawiających się na rynku trendów, które wyznaczają nowe standardy obsługi. Seifert Logistics Group był jednym z wystawców.

Więcej...

Dzień Przedsiębiorczości w Seifert Polska

Edukowanie i zaznajamianie młodych ludzi z rynkiem pracy to bardzo ważne aspekty, które pomagają podejmować im w przyszłości trafione decyzje dotyczące miejsca zatrudnienia. Temu służy m.in. program Dzień Przedsiębiorczości, który odbędzie się już 26 kwietnia. W przedsięwzięcie  angażuje się także firma Seifert Polska.

Więcej...

Seifert Polska po raz trzeci z Certyfikatem JAKOŚĆ ROKU®

Miło nam poinformować, że Seifert Polska po raz kolejny otrzymał wyróżnienie za wysokiej jakości usługi dla branży automotive. Firma znalazła się w gronie Laureatów  Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® 2016.

Więcej...

Szkoliliśmy się

Kadra zarządzająca oddziałów Seifert Polska wzięła udział w szkoleniu. Przez dwa dni zespół poszerzał wiedzę z zakresu współdziałania i zarządzania pracownikami.

Więcej...

Seifert Polska Gazelą Biznesu 2016!

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została wyróżniona w rankingu Gazele Biznesu 2016. Tym samym znaleźliśmy się w gronie dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw.

Więcej...