1 milion skomisjonowanych handling units w 2017 roku!

Grupa Seifert posiada łącznie 470 tys. m2 powierzchni magazynowych w całej Europie. Centra Logistyczne Seifert Polska (SPL) zlokalizowane są w strategicznych miejscach w kraju. Firma dysponuje magazynami dedykowanymi poszczególnym branżom, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb AUTOMOTIVE.

Co 2h samochody z częściami samochodowymi, opuszczają Śląskie Centrum Logistyczne SPL. Trafiają wprost, door to door na linię produkcyjną Klienta. Wcześniej poddawane są właściwej kompletacji manualnej i procesowi relabelingu, zgodnie z wymaganiami i standardami marek – potentatów rynku samochodowego. 7 dni w tygodniu. 24h na dobę. W systemach JIT i JIS.

W ślad za dynamicznym rozwojem branży motoryzacyjnej, bielski oddział firmy przekroczył w 2017r. barierę miliona skonfekcjonowanych jednostek wysyłkowych tzw. handling units.

„Powyższe wyniki nie byłyby możliwe, bez zaangażowania załogi SPL. Z takim Zespołem nie obawiam się wyzwań stawianych przez Klientów na rok 2018” – podkreśla General Warehouse Manager Andrzej Urbański.

„Wygraliśmy kolejny przetarg. Nasz nowy Klient reprezentuje koncern, będący dostawcą dla branży OEM – podsumowuje Szymon Szczepanik, Dyrektor Logistyki SPL.

 

Na zdjęciu bielski Team Seifert Polska. 

Wróć