Seifert Polska na spotkaniu BVL

Za nami coroczne, regionalne spotkanie stowarzyszenia logistycznego BVL, w którym udział wzięli reprezentanci firm przemysłowych, handlowych i logistycznych z Europy. W spotkaniu uczestniczył również Jan Brachmann, Prezes polskiego oddziału BVL oraz Prezes Seifert Polska.   

 

W wydarzeniu udział wzięło ponad 100 osób, a wśród nich przedstawiciele różnych firm logistycznych, handlowych i produkcyjnych w Europie. W gronie uczestników był także Jan Brachmann, przewodniczący stowarzyszenia BVL International Chapter Katowice oraz Prezes Seifert Polska.

 

Dyskutowano o bieżących zagadnieniach dotyczących branży logistycznej, tendencjach na światowych rynkach i kierunkach rozwoju. Była to również doskonała okazja do rozszerzenia swoich kontaktów i nawiązania relacji biznesowych. Spotkanie odbyło się w dniach 15-17 czerwca br. w niemieckim Erfurcie, mieście o niezwykłej historii i bogatej kulturze. Uczestnicy spotkania wzięli także udział w zwiedzaniu Weimaru, gdzie mieszkał i tworzył m.in. Johann Wolfgang von Goethe.

BVL International Chapter Katowice jest jednostką organizacyjną stowarzyszenia użyteczności publicznej Bundesverband Logistik e.V. z siedzibą w Bremie. W gronie ponad 10 tysięcy członków BVL jest wielu przedstawicieli polskich przedsiębiorstw przemysłowych, handlowych oraz operatorów branży TSL, a także pracownicy polskich wyższych uczelni. Celem działalności BVL jest wyzwalanie bodźców i tworzenie impulsów do rozwoju przyszłościowych koncepcji logistycznych na poziomie międzybranżowym, aby zapewnić konkurencyjność przedsiębiorstw na rynku krajowym i zagranicznym. Stowarzyszenie stanowi forum wymiany idei i doświadczeń dla specjalistów i menedżerów.

 

Wróć