Kolejny rok partnerstwa Seifert Polska z Wyższą Szkołą Logistyki

W roku akademickim 2017/2018 Seifert Polska kontynuuje współpracę z Wyższą Szkoła Logistyki w Poznaniu w ramach 6-semestralnych dualnych studiów niestacjonarnych, na kierunku logistyka. Na postawie podpisanej Umowy o współpracy, studenci obok zajęć teoretycznych na uczelni, odbywają także staż w wybranym oddziale Seifert Polska.

 To już drugi rok współpracy z WSL, dzięki której studenci mogą zdobyć praktyczne umiejętności, które wykorzystają w przyszłej pracy zawodowej. Studia dualne, to kompleksowa propozycja dla młodych osób, które podczas zajęć mogą poznać zagadnienia teoretyczne z obszaru logistyki, a poprzez udział w stażu uzupełnić je, o doświadczenie i cenną wiedzę praktyczną.

Umowa o partnerstwie z Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu jest częścią działań Seifert Polska                                  w ramach Programu Akademia Młodego Logistyka.

Seifert Polska oferuje studentom możliwość odbycia stażu na różnych stanowiskach, co pozwala lepiej przygotować młodych ludzi do pracy w branży logistycznej. Mogą oni zapoznać się ze strukturą firmy, sposobem funkcjonowania poszczególnych działów oraz poznać szczegóły procesów logistycznych. Zdobyte doświadczenie oraz wiedza o obowiązkach i wyzwaniach, sprzyja wybraniu właściwej ścieżki kariery.

 W ubiegłym roku pierwsza grupa studentów rozpoczęła praktyki w oddziałach firmy w Mysłowicach oraz Poznaniu. W tym roku program stażowy rozpocznie się także we wrocławskim oddziale Seifert Polska.

 - Cieszymy się na kolejny rok współpracy z Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu. Mamy nadzieję, że tegoroczny program stażowy, będzie równie interesujący, jak w minionym roku i przyniesie wiele dobrego młodym ludziom, rozpoczynającym swoją karierę zawodową - mówi Jan Brachmann, Prezes Zarządu Seifert Polska Sp. z o. o.

Wróć